O nás
O nás

Naše společnost byla založena v roce 1996, kdy se konala ustavující Valná hromada. Zápis společnosti do OR proběhl v únoru 1997.

Velice nás těší, že si prohlížíte naše stránky.

Jsme mladá, dynamická česká firma, s jasnou majetkovou strukturou, která se snaží, aby svými produkty oslovila konkrétní zákazníky. Našimi zákazníky jsou zástupci soukromých společností, ale také manažeři státních podniků.

Zastáváme názor, že teprve spokojený zákazník předá referenci o Vaší firmě svým obchodním partnerům.

Naše společnost se zabývá několika směry podnikání. Jedním z nich je vývoj aplikovaného software a projektování systémového řízení větších provozních celků. Další specializací je Technický dozor investora, aktivní účast v  přípravě smluvních vztahů, realizaci a následné kontrole dodávaných celků a finanční optimalizaci a dodržení maximálně přípustných cen díla. Jsme také projekční a realizační stavební a výrobní firma.

Nepřeberné množství a pestrost našich referencí Vám, jako našemu zákazníkovi napovídá, že se nebojíme realizace v podstatě čehokoli. Je samozřejmě potřeba vědět, že v tom, co jsme již za dobu naší činnosti realizovali, jsme nalezli pro sebe možnost, jak s danou realizací posunout hranice našich znalostí a dovedností.

 

Martin POLANKA

V roce 2018 oslavila naše společnost již 22 let od svého založení.

Společnost řídí Martin Polanka, který je předsedou představenstva. Je spoluzakladatelem, akcionářem a je tím člověkem, na kterého se můžete kdykoli, jako náš zákazník, obrátit.

Věříme, že realizace Vašeho projektu, zadání nebo stavby naší společností Vás příjemně překvapí, a že nálada, s jakou do realizace půjdete na začátku Vám zůstane, díky naší práci, i po jejím skončení.

Od roku 2012 byla naše společnost certifikována dle ČSN EN ISO 9001 2009

 

Chtěl bych všem klientům, známým a kamarádům s bolestí v srdci oznámit, že nás navždy opustil kolega, kamarád a srdcař Tomáš Fajkus. Nikdy nezapomeneme....