Fotovoltaické elektrárny
Fotovoltaické elektrárny

Naše společnost může nabídnout montáž, realizaci Vaší FVE. Působnost naší firmy je v této oblasti celá ČR, Slovensko, Rakousko, Německo a Itálie.

Našim zákazníkům nabízíme automatický systém řízení jejich elektrárny, který nabízí možnost aktuálně sledovat výkon jejich elektrárny, povětrnostní podmínky, zabezpečení formou kamerových systémů, analýzy a grafy. Jsme sami vývojáři tohoto systému, používáme vlastní software, takže systém plně nastavíme individuálním podmínkám a požadavkům koncových zákazníků FVE. V tomto ohledu vycházíme z dlouholetých zkušeností našeho týmu programátorů, který realizuje zakázky na vodních elektrárnách od roku 1995.

Naše společnost, jako jedna z mála v tomto sektoru, vyvíjí a testuje software využívající ostrovního režimu fotovoltaických elektráren v době, kdy přenosová soustava neposkytuje možnost dodávky do distribuční sítě.

Věříme, že v nedaleké budoucnosti bude tato možnost jedna z mála, kdy bude investice do FV elektrárny zaručeně návratná, dle platné legislativy ČR a EU.

Těšíme se, že naše firma bude realizovat právě i Vaší elektrárnu.